Ranking kont młodzieżowych osobistych – styczeń 2018

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności

Mamy początek roku oraz nowy miesiąc, a więc bardzo chciałbym przedstawić kolejny ranking kont młodzieżowych, czyli konta bankowe dla młodzieży, które szczególnie zasługują na uwagę.

Na pierwszym miejscu w tym miesiącu, znalazło się konto eKonto m należące do mBank.
Jego znaczącym plusem jest to, iż wolne jest od comiesięcznych opłat za utrzymanie konta, dla wszystkich użytkowników pomiędzy 13, (więcej…)

Na co zwrócicić uwagę wybierając konto młodzieżowe?

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności

Wybierając najlepsze konto młodzieżowe dopasowane do naszych potrzeb warto zwrócić uwagę na poszczególne jego parametry, głównie w kontekście kosztów jego użytkownika. Należy zwrócić uwagę na koszt otwarcia i prowadzenia rachunku, koszt wykonywania przelewów internetowych, koszt wydania i użytkowania karty płatniczej, koszt wypłaty gotówki z bankomatów, jeśli są darmowe to czy chodzi o wszystkie znajdujące (więcej…)

Czy warto założyć konto młodzieżowe dla dziecka?

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności

Zapewne wielu rodziców zadaje sobie pytanie, czy warto założyć dziecku konto młodzieżowe. Odpowiedź brzmi zdecydowanie tak! Niesie to ze sobą wiele korzyści edukacyjnych, które mogą zaprocentować w przyszłości. Dziecko, które tak wcześnie nauczy się korzystać z konta bankowego i innych czynności jakie to ze sobą niesie, o wiele łatwiej odnajdzie się w wielkim świecie, w którym konto bankowe jest przecież (więcej…)