Kredyt a biznesplan – co warto wiedzieć?

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności

wziecie kredytu

Kredyt to popularne narzędzie finansowe, które umożliwia przedsiębiorcom w każdym wieku na uzyskanie dodatkowych środków na realizację planów rozwojowych. Jednym z kluczowych elementów wnioskowania o kredyt jest przygotowanie odpowiedniego biznesplanu. W niniejszym artykule przedstawimy, co warto wiedzieć na ten temat.

Co to jest biznesplan?

O tym czym jest biznesplan młodzież uczy się już w (więcej…)

Skąd pozyskać fundusze na zakup komputera gamingowego?

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności

komputer do gier

W dzisiejszych czasach komputer gamingowy stał się niezbędnym narzędziem dla wielu graczy. Jednak kosztowna sprzętowa konfiguracja wymagana do uruchomienia nowoczesnych gier może przekroczyć nasze możliwości finansowe. W tym artykule przedstawimy różne sposoby na pozyskanie funduszy na zakup komputera gamingowego.

Zakup fotela dzięki oszczędnościom

Jednym z najprostszych sposobów na pozyskanie (więcej…)

Ranking kont młodzieżowych osobistych – styczeń 2018

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności

Mamy początek roku oraz nowy miesiąc, a więc bardzo chciałbym przedstawić kolejny ranking kont młodzieżowych, czyli konta bankowe dla młodzieży, które szczególnie zasługują na uwagę.

Na pierwszym miejscu w tym miesiącu, znalazło się konto eKonto m należące do mBank.
Jego znaczącym plusem jest to, iż wolne jest od comiesięcznych opłat za utrzymanie konta, dla wszystkich użytkowników pomiędzy 13, (więcej…)

Na co zwrócicić uwagę wybierając konto młodzieżowe?

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności

Wybierając najlepsze konto młodzieżowe dopasowane do naszych potrzeb warto zwrócić uwagę na poszczególne jego parametry, głównie w kontekście kosztów jego użytkownika. Należy zwrócić uwagę na koszt otwarcia i prowadzenia rachunku, koszt wykonywania przelewów internetowych, koszt wydania i użytkowania karty płatniczej, koszt wypłaty gotówki z bankomatów, jeśli są darmowe to czy chodzi o wszystkie znajdujące (więcej…)

Czy warto założyć konto młodzieżowe dla dziecka?

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności

Zapewne wielu rodziców zadaje sobie pytanie, czy warto założyć dziecku konto młodzieżowe. Odpowiedź brzmi zdecydowanie tak! Niesie to ze sobą wiele korzyści edukacyjnych, które mogą zaprocentować w przyszłości. Dziecko, które tak wcześnie nauczy się korzystać z konta bankowego i innych czynności jakie to ze sobą niesie, o wiele łatwiej odnajdzie się w wielkim świecie, w którym konto bankowe jest przecież (więcej…)