Ranking kont młodzieżowych osobistych – styczeń 2018

Mamy początek roku oraz nowy miesiąc, a więc bardzo chciałbym przedstawić kolejny ranking kont młodzieżowych, czyli konta bankowe dla młodzieży, które szczególnie zasługują na uwagę.

Na pierwszym miejscu w tym miesiącu, znalazło się konto eKonto m należące do mBank.
Jego znaczącym plusem jest to, iż wolne jest od comiesięcznych opłat za utrzymanie konta, dla wszystkich użytkowników pomiędzy 13, a 20 rokiem życia. Często konta młodzieżowe obowiązują jedynie do 18 roku życia, a więc jest to całkiem przyjemna odmiana.
Osoby korzystające z tego konta mają także bezpłatną możliwość wypłaty gotówki, jeśli wybierają z bankomatu więcej niż 50 złotych. Jest to opcja obowiązująca właścicieli kont między 18 a 24 rokiem życia.

Na drugim miejscu konto Haiz od Alior Bank, które kusi nowatorską aplikacją, ułatwiającą korzystanie z konta nawet przez młode osoby.

Trzecie miejsce przypadło kontu Junior od Eurobank. Jest to jedyny bank z rankingu, który zwraca 5% wydatków związanych ze sportem, rekreacją oraz rozrywką.

Na miejscu czwartym znalazło się konto Click od Toyota Bank, które kusi możliwością prowadzenia rachunku oszczędnościowego.

Miejsce piąte należy do PKO Konto Dziecka stworzonego przez PKO Bank Polski. Jest to jedyne z proponowanych kont, które oferuje możliwość założenia konta dzieciom poniżej 13 roku życia.

Ranking kont młodzieżowych zamyka konto H2O proponowane przez BOŚ Bank. Ono natomiast wyróżnia się możliwością założenia aż 9, równoległych kont H2O, co jest zdecydowaną nowością.

Dodaj komentarz